Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Zamówienia złożone do godziny 16:00 staramy się wysyłać tego samego dnia!

Kurier zazwyczaj dostarcza paczkę w czasie 24-48 godzin

Cennik:

Odbiór osobisty - 0 zł

Paczkomaty 24/7 InPost - 13 zł

Kurier InPost - 15 zł

Kurier DHL - 19 zł

Kurier UPS - 19 zł

Kurier DPD - 19 zł

Kurier DPD - Pobranie - 25 zł

Od 500 zł - Wysyłka - Gratis!

Wszystkie paczki zabezpieczamy folią bąbelkową/tekturą przed uszkodzeniami w transporcie, jak również przed niepożądanym otwarciem przez osoby trzecie (taśma).

Realizacje zamówień odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Jeśli przy odbiorze Klient zauważy, że folia lub taśma zabezpieczająca są uszkodzone - ma prawo do spisania protokołu szkodowego dostępnego bezpośrednio u kuriera dostarczającego paczkę.

Zamówione towary wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich InPost, DHL, DPD, UPS lub  INPOST (paczkomaty) - w zależności od woli wyrażonej w zamówieniu przez Zamawiającego. 

Koszty wysyłki zależą od całkowitej wagi zamówienia oraz gabarytów wysyłanych przedmiotów. W przypadku, gdy zamówiony towar nie może zostać spakowany łącznie, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z klientem w celu ustalenia indywidualnych warunków dostawy.

Na przesyłce oprócz danych adresowych klienta umieszczony jest nr kontaktowy odbiorcy, który może zostać użyty przez kuriera do skontaktowania się z klientem by omówić szczegóły dostawy (czas, miejsce)

W momencie wysłania paczki klient zostaje poinformowany mailem o szczegółach nadania (nazwa kuriera, nr listu przewozowego, kontakt z biurem obsługi)

Po odebraniu przesyłki, klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności kuriera. Jeżeli towar został uszkodzony w transporcie, wraz z kurierem prosimy o spisanie protokołu szkodowego oraz skontaktować się z obsługą sklepu.

Śledź nas na Facebooku