Talisman: Magia i Miecz – Las – opis i recenzja 

1 min czytania

talisman magia i miecz las gra planszowa

Talisman: Magia i Miecz – Las to rozszerzenie dobrze znanej wielu miłośnikom planszówek gry Talisman: Magia i Miecz. Wprowadzi ono do rozgrywki nowe otoczenie, które tylko czeka, aż odkryjesz je wraz z grupą przyjaciół! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat tego dodatku do gry Talisman: Magia i Miecz!

Opis gry

Samuel Bailey stworzył to rozszerzenie do swojej gry Talisman: Magia i Miecz, aby zapewnić graczom jeszcze bardziej urozmaiconą rozgrywkę! Może brać w niej udział od 2 do 6 osób.

Wielu przybyszy zgromadziło się pod dworem króla Oberona i królowej Tytanii, którym nie zostawiono innego wyboru jak tylko chronić swoje terytorium przed intruzami. Możesz dołączyć do ich wojny albo też ruszyć samotnie w poszukiwaniu odpowiedzi. W środku lasu znaleźć można tajemnicze duchy i sagi, a także dary ofiarowane przez bogactwa natury. Pomiędzy drzewami czai się magia i legendy miasteczek – jest to miejsce pełne wyzwań dla odważnych poszukiwaczy.

Rozszerzenie Talisman: Magia i Miecz – Las to pozycja, która wprowadza do gry przepiękną, pełną magii krainę. Bohaterowie mają okazję odkrywać ponad 100 nowych kart oraz zaprojektowaną specjalnie planszę, dzięki której mogą zanurzyć się w ten urokliwy świat. Bogactwo barw i detali sprawia, że każda chwila sprawia ogromną przyjemność.

Pięciu śmiałków, znakomicie odwzorowanych w postaci plastikowych figur zaprasza na niesamowitą przygodę. Poznaj wszystkie tajemnice Lasu i jego mieszkańców! Poszukiwacze będą musieli stawić czoła wyzwaniom i starać się odkryć swoje przeznaczenie. Wybierz się w podróż po niedostępnych dotąd czarach, osobliwych miejscach oraz spotkaj zaskakujących ludzi. To doświadczenie pozwoli Ci otworzyć oczy na całkiem nowy świat!